RSS
poniedziałek, 29 sierpnia 2016
List 5

Hej,

to nie tak, że porzuciłam pisanie na zawsze...po prostu zajęłam się życiem. Jednak kiedyś do tego wrócę. Notatki do książki ostatnio przy porządkach dostały nawet nową teczkę, bo tamta już była tak zniszczona, że wszystko z niej wylatywało :P
Może, gdy uda mi się mój mały plan związany z ilością mojego wolnego czasu, to będę mogła w spokoju coś napisać. Także dla tych, którzy kiedyś czytali lub dopiero ostatnio tu wpadli i zawiedli się, że od lat nic nowego się nie pojawiło, niosę nadzieję, że kiedyś jednak się tu coś pojawi :)

12:15, alter.amentis
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 06 grudnia 2011
Rozdział VI
Witajcie po bardzo długiej przerwie. Widzę, że od czasu do czasu ktoś tu zagląda, więc mam nadzieję, że dalej będziecie czytać moje opowiadanie. Długo nie było nic nowego, bo początkowo brak mi było Weny, a później gdy powróciła trzeba było zająć się ogarnięciem tego wszystkiego. Oczywiście dalej mam tylko zarys mojego świata, ale przynajmniej "fundamenty" są dobrze postawione. Z chęcią poznam Waszą opinię o tym wszystkim, bo nieraz te spostrzeżenia podsuwają mi mnóstwo pomysłów. Miłej lekturki:) EDIT: na prośbę zwiększyłam czcionkę, ale także zmieniłam kawałek rozdziału. Może to mały szczegół, ale znaczący (akapit gdzie Rena się ubiera:P)
sobota, 27 sierpnia 2011
List 4
Nie, nie, nie! Nie  porzuciłam pisania. Wręcz przeciwnie, wracam do niego z całą mocą. Tylko pod koniec roku szkolnego poprzez ogrom egzaminów i etc. musiałam zejść na tę naszą ziemię i trochę teraz mi trudno wrócić do mojego świata. Ale spokojnie, pracuję nad tym.

Dziękuje tym, którzy od czasu do czasu jednak odwiedzają bloga wierząc, że coś napiszę. To miłe:) Niedugo Wam się odwdzięczę:)

pozdrawiam
AA
23:16, alter.amentis
Link Komentarze (1) »
niedziela, 17 kwietnia 2011
Rozdział V cz.II
Mimo, że w Wordzie tak dużo miejsca nie zajmuje, to jednak blox kazał mi go podzielić na dwie części.
Rozdział V cz.I
Hmmm...no to mamy kolejny rozdział. Nie jest za długi, ale za to ruszyłam do przodu. Miałam kilka poważnych problemów ponieważ mimo, że zarys miałam już gotowy, to nie mogłam się zdecydować na to jaki ma być Nicholas. Było kilka opcji i do tego w każdej z nich miał inne imię, ale w końcu wyszło, jak wyszło. Zobaczycie same. Liczę na komentarze bo to na prawdę pomaga mi zauważyć niektóre błędy lub luki:)
czwartek, 10 marca 2011
List 3
W ramach małego wytłumaczenia->
niedziela, 16 stycznia 2011
Rozdział IV
Tym razem dłuższy rozdział i z innego punktu widzenia, rozwikłanie przy tym małej zagadki z początku:) Zbetowany też jest poprzedni rozdział jakby ktoś był zainteresowany. Życzę miłego czytania i KOMENTOWANIA!
poniedziałek, 03 stycznia 2011
Rozdział III
Przerwa była długa, bo mimo iż wena dopisywała to nie mogłam napisać tego rozdziału. Powstało w głowie wiele przyszłych fragmentów oraz nowe postacie i ważne fakty dla mojego świata. Przepraszam, za bardzo potterowsko mi na razie wychodzi, ale to się zmieni jak wejdzie więcej postaci. A wierzcie mi, wymyśliłam ostatnio coś wprost genialnego i oryginalnego. W sumie to mi się przyśniło, ale mniejsza z tym. Teraz rozdział:)
czwartek, 25 listopada 2010
Rozdział II
Rozdział dedykowany Rokitce w podzięce za motywujący komentarz:) Powiem tylko, że kolejny rozdział już w krótce bo moja Beta (;)) umiera z nudów;p
środa, 17 listopada 2010
Rozdział I
Wiem, że długo trzeba było czekać, ale utknęłam w połowie rozdziału i nie mogłam go skończyć. Jednak dziś się sprężyłam i oto jet dzieło poprawione już przez moją siostrę. Nie ma to jak rodzinna Beta:) życzę miłego czytania
 
1 , 2